Subiektywny przegląd utworów na pierwszy taniec nowożeńców

Narzeczeni wybierając utwór na swój pierwszy taniec po sakramentalnym  ,,Tak” z reguły wiedzą jaka piosenka powinna im towarzyszyć. Niekoniecznie jest to  utwór, który dosłownie musi mówić o nowożeńcach czy ślubie, jednak koniecznym jest aby szczęśliwa miłość była jego motywem przewodnim. Może być to kawałek, który towarzyszył Waszemu pierwszemu spotkaniu, pierwszej randce lub pocałunkowi, albo jedna z Waszych ulubionych piosenek.

Gdybyście jednak potrzebowali niewielkiej pomocy przy wyborze piosenki na Wasz pierwszy taniec, Enjoy your wedding przedstawia Wam subiektywną listę utworów (werble):

Anna Jantar — Przetańczyć z Tobą chcę całą noc

Jeżeli jesteście fanami polskiej muzyki to strzałem w dziesiątkę będzie wybór utworu Anny Jantar ,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”. Piękna, romantyczna piosenka idealnie wpasowująca się w tematykę ślubną.

Ed Sheeran — Thinking out loud

W ostatnim czasie jedna z popularniejszych piosenek na pierwszy taniec i nie ma się czemu dziwić! Ed Sheeran jest na topie, a ,,Thinking out loud” jest utworem pięknie opisującym miłość mężczyzny do kobiety.

Frank Sinatra — Fly me to the moon

Fanom jazzu i swingu zdecydowanie polecam na pierwszy taniec ten kołyszący utwór! Idealnie wpisze się w koncepcję wesela w stylu retro lub glamour.

Walc z filmu — Noce i dnie

Parom, których marzeniem jest zatańczenie na weselu walca, całym sercem polecam ten, z filmu ,,Noce i dnie”  – wzruszający, kobiecy utwór, który poniesie Was w pierwszym tańcu przez parkiet.

Jorrgus — W szczęściu

Jeżeli w sercach gra Wam polska muzyka disco, dobrym wyborem będzie kawałek zespołu Jorrgus ,,W szczęściu”. Utwór taneczny, rytmiczny ze słowami małżeńskiej przysięgi – idealny na pierwszy taniec!

John Legend — All of Me

Piosenka wyciskacz łez – osobiście jeden z moich ukochanych utworów o miłości. Fantastyczny tekst, cudowna muzyka i głęboki głos Johna Legend – cały ten mix tworzy idealną piosenkę na pierwszy taniec.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

0 KOMENTARZY

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *