Pupil na Ślubie

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, który chcecie dzielić z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Jednak co zrobić, jeśli Wasz najlepszy przyjaciel ma cztery nogi? Oto kilka propozycji na zaangażowanie zwierzaka podczas wesela.

Save the date

Chcecie powiadomić najbliższych o planowanym ślubie, zanim wyślecie formalne zaproszenie? Warto jest zrobić sesję zdjęciową swojemu pupilowi, dzięki czemu to właśnie on poinformuje najbliższych o zbliżającym się ślubie.

Czworonóg na ślubie

Na wiele sposobów możecie wykorzystać swoje „oczko w głowie” na ceremonii. Może on na przykład eskortować małą dziewczynkę sypiącą kwiaty przed Wami bądź podać Wam obrączki – jeden z najważniejszych symboli miłości, który będzie Wam przypominać do końca życia co sobie przysięgaliście. Pupil może również uczestniczyć w ceremonii i siedzieć obok Państwa Młodych, co wyglądałoby wzruszająco. Jednak na wszelki wypadek warto byłoby wyznaczyć osobę, która zajęłaby się nim, gdyby mu się znudziło. Warto również zainwestować swój czas na przeszkolenie psiaka do tej roli.

Zwierzak na weselu

Jeżeli planujecie wesele w plenerze możecie zabrać ze sobą swojego ulubieńca. Jednak warunkiem koniecznym jest aby zwierzę nie bało się głośnej muzyki, zamieszania czy tłumu ludzi. Pamiętajcie żeby zapewnić mu bezpieczny, spokojny kącik, gdzie będzie mógł odpocząć.

Sesja zdjęciowa

Stanowczo jest to najlepszy moment na zaznaczenie tego, jak ważne miejsce zajmuje w Waszym życiu czworonóg. I co najważniejsze, jest to najmniej stresujący moment dla pupila. Weźcie psiaka lub kota na plenerową sesję zdjęciową, a fotograf z pewnością uchwyci Was podczas wspólnej zabawy.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

1 KOMENTARZ

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *