Jak Oryginalnie Podziękować Rodzicom Na Weselu?

Zazwyczaj podczas wesela Para Młoda przerywa na chwile zabawę, aby móc podziękować swoim rodzicom za wychowanie i dotychczasową opiekę. Jest to jeden z bardziej wzruszających  momentów w trakcie wesela, podczas którego nawet najbardziej zatwardziali ojcowie upuszczają łezkę szczęścia i wzruszenia. W tym momencie można powiedzieć za wszystko, czego nie mówimy im na co dzień. Jednak do tego momentu warto odpowiednio się przygotować.

Od wielu lat Młoda Para przy piosence  Urszuli Sipińskiej- Cudownych rodziców mam, dziękuje rodzicielom wręczając matkom wielkie bukiety kwiatów, a ojcom butelki dobrego alkoholu. Co jednak, gdy chcemy to zrobić nietypowo? Oto kilka pomysłów, jak w oryginalnie podziękować rodzicom na weselu.

Karykatury

Jeżeli razem z rodzicami macie poczucie humoru i lubicie się śmiać, warto pomyśleć o wykonaniu swoich karykatur wraz z rodzicami. Na pewno znajdziecie w okolicy bądź w Internecie sporo artystów, który wykonają takie rysunki jakie sobie wymarzyliście.

Gadżet do domu

Jeżeli chcecie w oryginalnie podziękować rodzicom na weslu zastanówcie się co lubią najbardziej lub często robią. Jeżeli np. codziennie popołudniu piją herbatę, to może w takim razie zdecydujcie się na herbaciarkę lub filiżanki z Waszymi imionami i datą ślubu.

List prosto z serca

Piękne przemówienie napisane prosto z serca, jest jedną z najwspanialszych form na podziękowanie. Napiszcie na ładnym papierze wszystko co chcecie powiedzieć rodzicom i po wygłoszeniu przemówienia wręczcie go im. List oczywiście włóżcie do ozdobnej koperty bądź eleganckiej ramy. Taka pamiątka z pewnością ich wzruszy i  na pewno przeczytają list nie jeden raz.

Kosz prezentowy

Rodzice kochają książki, słodycze, a może inne drobiazgi. Wszystko co lubią i kochają możecie włożyć do koszy i ładnie je zapakować. Taki kosz prezentów z pewnością ucieszy Waszych rodziców.

Spersonalizowany film

Od kilku sezonów, wiele Młodych Par decyduje się na podziękowania za pomocą filmu. Nie oznacza to, że skoro mieli go już wszyscy, to nie możecie go mieć i Wy, bo jest to oklepane. Ważne, aby nie był on kopią innych filmików, które krążą po sieci. Podziękujcie rodzicom za konkretne chwile, podróże i  umiejętności.

Drzewo genealogiczne

Zaślubiny to idealna okazja do opracowania drzewa genealogicznego Waszych rodzin. Wspólnie opracujcie i stwórzcie drzewa genealogiczne, im więcej pokoleń wstecz tym lepiej.  Możecie zlecić wykonanie takich drzew firmom, które pięknie namalują i/lub wykaligrafują drzewa poszczególnych rodzin. Elegancko oprawione staną się piękną ozdobą każdego salonu.

Oczywiście możecie wymyślić milion innych oryginalnych sposobów na podziękowanie rodzicom na weselu. Możecie kupić karnety do teatru, do SPA czy do kina, zaprosić ich na wspólną kolację w restauracji bądź wykupić  rodzicom wymarzoną wycieczkę. Wszystko w głównej mierze zależy od charakteru i rzeczy które Wasi rodzice najbardziej lubią.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

2 KOMENTARZY

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *