Oryginalna Ścianka Za Stołem Państwa Młodych

Każda sala weselna jest inna. Niestety większa część z nich, nie ma specjalnie przygotowanej ścianki, która może znaleźć się za Parą Młodą lub ścianki te błagają o litość przez swą kiczowatość. Dziś na blogu Enjoy your wedding przedstawimy parę inspiracji dla par które spotkały się z tym problemem.

Różnokolorowe rozety i półrozety

Każdy z nas robił kiedyś w szkole harmonijki z papieru. Pewnie się zdziwicie, ale w końcu ta „umiejętność” może się przydać do stworzenia widowiskowych papierowych rozet! Zadanie jest bardzo proste, w Internecie znajdziemy wiele instrukcji na wykonanie takich ozdób, a nawet najmniej uzdolnione manualnie osoby nie będą miały z tym problemu. Zatem powodzenia! 😉

Pompony

Prawdopodobnie duża większość z Was kojarzy pompony z amerykańskimi cheelederkami. Jednak, te urocze, puszyste kulki mogą zostać wykorzystane także jako dekoracja ślubna np. oryginalna ścianka za stołem państwa młodych. Wyglądają niebanalnie, ładnie i wyjątkowo, prawda?

Drewniane tło

Planujecie wesele rustykalne? Idealnie sprawdzą się ”stare”, drewniane drzwi bądź deski. Można przyozdobić ją na wiele sposobów, wszystko zależy od tego na jaki motyw przewodni się zdecydujecie. Możecie ozdobić ją pojedynczymi kwiatami, wiankami lub kołami, a nawet girlandami z liści.

Kolorowe tasiemki

Przeurocze, lekkie i kolorowe. Różnobarwność wprawi w dobry humor nie jednego gościa weselnego. Uważajcie jednak, bo bardzo łatwo można popaść w styl panujący na salach weselnych w latach 80-90, którego echa jeszcze dość mocno wybrzmiewają. Musi być zwiewność, lekkość, nie przesadzajcie, jeżeli chcecie posiadać oryginalną ściankę za stołem Państwa Młodych.

Chorągiewki

Świetnie się sprawdza w stodołach, drewnianych salach- taka boho-rustic opcja.

Jeżeli jednak kochacie naturę i chcecie jej jak najwięcej na weselu to na blogu Enjoy your wedding znajdziecie wpis o kwiatowych ściankach za Parą Młodą.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

0 KOMENTARZY

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *