Najpopularniejsze atrakcje weselne

Jeżeli chcecie, aby Wasze wesele zostało na dłużej w pamięci gościom, idealnym rozwiązaniem będzie postawienie na niezapomnianą atrakcję (bądź kilka) podczas imprezy. Niekoniecznie musicie poświęcać na to ogromnych sum pieniędzy – wystarczy trochę poszperać w internecie (blog Enjoy your wedding służy Wam pomocą) bądź skorzystać z pomocy wedding plannerki, która w wachlarzu swoich usług i w głowie pełnej pomysłów na pewno znajdzie coś ciekawego i doskonale dopasowanego do Was i Waszej wizji. Poniżej przedstawiam Wam kilka najpopularniejszych atrakcji weselnych w ostatnich latach.

Wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą

W prawdzie nie będzie to atrakcją weselną, lecz idealnym pomysłem, aby świeżo upieczeni małżonkowie romantycznym gestem zaakcentowali swoją miłość. Para młoda może wypuścić po gołębiu z rąk, bądź zdecydować się na małe stadko i wypuścić ptaki prosto z klatki.

Alternatywę dla gołębi stanowić może wypuszczanie kolorowych motyli (opcja kilkakrotnie droższa, choć bardzo oryginalna).

Choreografia na pierwszy taniec

Tu możecie puścić wodzę fantazji! Do wyboru elegancki walc, gorąca rumba bądź hip-hopowy układ. Wszystko zależy od Waszych tanecznych umiejętności.

Jeżeli jednak daleko Wam do królów parkietu  postawcie na taniec w chmurach (należy wynająć do tego specjalne urządzenie, które wypuszcza na parkiet biały dym, dając wrażenie chmury) bądź w kulminacyjnym punkcie spuście z sufitu balony czy płatki kwiatów.

Pokaz zdjęć

Wybierzcie wspólnie zdjęcia z Waszego dzieciństwa, zdjęcia rodziców, rodzeństwa, Was jako narzeczeństwa i stwórzcie z nich pokaz slajdów, który wyświetlać będziecie podczas wesela – nakład finansowy znikomy, a wrażenie ogromne. Do tej atrakcji idealnie nadawać się będą zdjęcia z Waszej sesji narzeczeńskiej!  Poza tym taki pokaz zdjęć stanowić będzie piękne okazje do wspomnień i wzruszeń.

Pokaz sztuki barmańskiej

Na ślubnym rynku znajduje się wiele firm, które w swoich usługach oferują atrakcyjne pokazy barmańskie oraz serwowanie kolorowych drinków gościom. Taki pokaz jest ciekawą alternatywą dla nieśmiertelnej na stołach wódki oraz wina.

Fontanna czekoladowa

A teraz coś dla łasuchów – moc płynnej czekolady, do której idealnie pasują świeże owoce. Atrakcja nie tylko jest smaczna, ale również stanowić może główną atrakcję słodkiego stołu. Koszt wynajmu czekoladowej fontanny zależy od jej wielkości.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

0 KOMENTARZY

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *