Kwiatowa Ścianka Za Parą Młodą

Marzysz o pięknym tle do wyjątkowych zdjęć z wesela? Uwielbiasz naturę i marzysz o niezwykłych dekoracjach sali weselnej? Prostym rozwiązaniem na spełnienie Twoich  marzeń jest kwiatowa ścianka! Ten trend w ostatnich czasach robi furorę. Przedstawiam kilka pomysłów na wykorzystanie elementów natury przy tworzeniu kurtyny za stołem świeżo upieczonych Małżonków.

Pomysły na ściankę

Jest mnóstwo pomysłów na kurtynę. Wszystko zależy tylko od Waszej pomysłowości, wybranego motywu przewodniego jak i możliwości umieszczenia ozdób na sali weselnej (nie każdy właściciel wyrazi zgodę na realizację Waszych pomysłów). Wszystkie poniżej przedstawione propozycje możecie wykonać sami. Jeżeli nie macie czasu i pomysłu, możecie zawsze zadzwonić lub napisać do Enjoy your wedding, pomożemy! Pomysły na ścianki możecie również zastosować nie tylko jako tło Pary Młodej, ale również jako dekoracje np. słodkiego stołu.

Żywopłot

Żywopłot możecie wykonać z żywych lub sztucznych kwiatów. Na pierwszy rzut oka prawdopodobnie nie zobaczycie większej różnicy, jednak z pewnością ta z żywych kwiatów przedstawia się piękniej i cudownie pachnie. Jednak trzeba wykonać ją na krótko przed weselem, aby kwiaty niezwiędły. Zdecydowanie tańszą wersją jest ścianka z sztucznych kwiatów, jednak przy wypożyczeniu nie mamy zawsze możliwości wyboru wymarzonych kwiatów. Jeżeli chcecie zostać przy żywej roślinności, tańszą alternatywą na pewno będzie ściana wyłącznie z zielonej roślinności.

Girlandy

Kolejnym pomysłem na kwiatową kotarę mogą być kwiaty zwisające na żyłkach. Tak wykonane girlandy z pojedynczymi kwiatkami nadają uroczystości romantyzmu, świeżości i przepięknie się prezentują. W tym przypadku również zamiast kwiatów możecie użyć tylko zielonych liści.

Kwiaty Chanel

Ściana z papierowych kwiatów doskonale wpisuje się w tematykę ślubu, bez względu na to, czy jest to wesele w stylu vintage, glamour czy rustykalizm. Ścianę można wykonać w jednym kolorze bądź w połączyć kilka, dodatkowo może posiadać różne rodzaje kwiatów.

Łączenie

Połączenie kwiatów z innymi materiałami może także tworzyć ciekawe tło dla stołu Pary Młodej, a przy tym jest o wiele tańszym rozwiązaniem. Kwiatowe kompozycje można połączyć na wiele sposobów z tkaninami i innymi ozdobami.

Nie wahajcie się dzwonić, pisać i mailować z jakimikolwiek pytaniami – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

0 KOMENTARZY

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *